Posted on

Team TSE versterkt met Robert de Vries

Vanaf begin oktober wordt het team van TSE imaging versterkt met Robert de Vries. Robert is als onze nieuwe Marketing Manager verantwoordelijk voor alle marketing- en communicatiezaken. Rob de Voogd, die zich ruim vier jaar enthousiast heeft ingezet op communicatiegebied binnen TSE imaging, heeft een nieuwe job dichterbij huis gevonden als Content Manager bij de TU Delft. Wij wensen beide heren heel veel succes in hun nieuwe omgeving!

Nieuw: Robert de Vries

Rob de Voogd > TU Delft

Welkom Robert!

Tijd voor een korte kennismaking met Robert. Hij vertelt: “Marketing, content en beeld zijn al jarenlang de rode draad in mijn carrière. De afgelopen jaren ben ik actief geweest binnen de foto- en videobranche, waar ik mijn ervaring in marketing en communicatie kon combineren met mijn persoonlijke passie voor fotografie, video en content creatie. In mijn nieuwe rol bij TSE Imaging wil ik die werelden verder samenbrengen.”

Het belangrijkste aan mijn werk is dat er veel energie in zit en dat het mij ook veel energie geeft!

Favoriete camera’s:
Sony a6700, DJI Osmo Pocket 3, DJI Action 5 Pro, Sony ZV-1 m2

Lenzen:
Sigma 18-50mm f/2.8 en Sony 11mm f/1.8

“Ik kijk ernaar uit om samen met de merken en partners van TSE te werken aan sterke campagnes, creatieve content en nieuwe manieren om fotografen, videomakers en andere beeldmakers te bereiken en inspireren. Het lijkt me heel leuk om vanuit TSE verder kennis te maken met iedereen in de branche en samen mooie dingen neer te zetten. Ook buiten mijn werk ben ik veel met beeld en content bezig. Ik fotografeer, maak video’s en test graag nieuwe apparatuur en technieken. Daarnaast vind je me regelmatig tijdens een CrossFit- of hardlooptraining en ben ik vader van twee dochters.”

Binnen het team van TSE imaging gaat Robert zich volledig richten op (externe) communicatie en marketing.
Wil je Robert bereiken? Zowel het mobiele telefoonnummer als e-mail zijn nog steeds hetzelfde (als die van Rob):
Bel +31 6 19 56 28 24 of stuur een e-mail naar communication@tse-imaging.nl.

Robert de Vries Linkedin | Instagram

Tot ziens Rob!

Rob begon in 2022 bij TSE als opvolger van Remco Stunnenberg (nu Sigma), tegelijk met Gertjan Onvlee (Sales). Na vier dynamische jaren vol productlanceringen, fotobeurzen, winkelevents en talloze kilometers in Duitsland nemen we afscheid van deze creatieve duizendpoot. Rob vertelt: “Vanaf dag één heb ik me dankzij de familie Langezaal en m’n fijne collega’s thuis gevoeld bij dit bijzondere, ‘lean en mean’ familiebedrijf. Ik was al een Nanlite fan voordat ik hier begon, waarna ik ook de andere geweldige merken leerde kennen die TSE in huis heeft. En we blijven maar groeien! Ik heb de afgelopen vier jaar zoveel bijgeleerd en meegemaakt, daar wil ik Team TSE hartelijk voor bedanken. Het is een dubbel gevoel hier te vertrekken, maar ik draag het stokje met plezier over aan Robert. Volgens mij is dit de leukste en meest afwisselende baan in de hele fotobranche.”

Het goede nieuws is dat Rob als HOYA ambassadeur – en filterfreak – bij TSE imaging betrokken blijft. Rob schiet al sinds 2010 professioneel beeld. Zijn vrije werk, voornamelijk cityscapes, avond- en langesluitertijdwerk, is miljoenen keren bekeken. Als je onze blog en socials volgt dan zul je zeker nog van hem horen en zijn fotowerk langs zien komen. Vragen over filters kun je hem altijd stellen!

Rob de Voogd Flickr | Instagram | Linkedin